• 0 554 798 14 06
  • kartalcilingirci@gmail.com

Anahtar Çoğaltma

Anahtar Çoğaltma

Evimizde, ofisimizde kullandığımız dış kapı ya da iç kapılara ait anahtarları çoğaltmak isteyebiliriz. Bunun dışında kasa anahtarı ya da araba anahtarı çoğaltmak ihtiyacı da duyabilirsiniz. Bu durumda anahtar çoğaltma hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Bu işlem aslında verdiğiniz anahtarın aynısından bir tane daha kopyalama işlemidir.

Bize anahtarlarınızı çoğaltma talebiyle geldiğinizde her türlü kilide ait anahtarı elimizdeki ekipmanlar sayesinde çoğaltıyoruz. Talep ettiğiniz anahtarları istediğiniz sayıda kopyalayabiliriz. Firmamızdan bu yönde bir talepte bulunursanız dakikalar içinde ekiplerimiz anahtarınızı kopyalayarak orijinal anahtarlar birlikte size yeni anahtarınızı da verecektir. Anahtarınızın kaybettiğinizde çoğaltma işlemi yapılamamaktadır. Bu işlem sadece elinizde olan anahtarlara yapılabilir. Anahtarlarınızın yedeği olmasını istiyorsanız hemen bizlere başvurabilirsiniz.

Anahtar Çoğaltma işlemi Nasıl Yapılır?

Evinizin anahtarının bir kopyasını yaptırmak istediğinizde ya da ailenizde daire girişi veya apartman girişi için bir anahtar vereceğiniz zaman bize gelerek anahtarlarınızın kopyasının çıkarılmasını isteyebilirsiniz.  Bunun için ekiplerimiz size ait anahtarları alır ve hemen yenisini çoğaltarak size her iki anahtarı da teslim eder.

Anahtar çoğaltma işlemlerinde verdiğiniz anahtara en uygun anahtar seçilir. Daha sonra orijinal anahtar kopyalama cihazına yerleştirilerek en uygun olan model seçilir. Daha sonra makinenin orijinal anahtarı okuması istenir. Ardından ham anahtar makineye yerleştirilir.

Ham anahtara çoğaltılacak olan anahtara ait şeklin bire bir aynısı kesme bıçağı yardımıyla verilir. Bu işlemle istediğiniz sayıda anahtar çok kısa bir süre içinde çoğaltılabilir. Yedek anahtarınızı hemen teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anahtar Çoğaltmada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Anahtar çoğaltma hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır;

  • Anahtar çoğaltma işlemlerinde kullanılan ham anahtarın markası ile orijinal anahtarın markasının aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde çoğalttığınız anahtar kapıyı açmayabilir. Bu yüzden de aynı marka tercih edilmelidir.
  • Destek alacağınız anahtar çoğaltma cihazının her türlü anahtara uyumlu olmasına dikkat edin. Ayrıca personellerimiz çoğaltma işleminden sonra anahtarınızı size üzerinde bir dakika kadar törpüleme işlemi yaparak verirler.
  • Anahtar çoğaltma işlemlerinde her türlü anahtarı çoğaltabilirsiniz. Ham anahtarın markasıyla birlikte türü de çoğaltılacak anahtarla aynı olmalıdır.

Anahtar Çoğaltma Fiyatları

Anahtar çoğaltma fiyatları; çoğaltılacak anahtarın türüne, markasına ve çoğaltılacak anahtar sayısına göre değişecektir. Bize uğradığınızda sizler için uygun fiyatlı anahtar çoğaltma işlemleri yapıyoruz. Aldığınız kopya anahtarları kapıya soktuğunuz anda hiç zorlanmadan kapı açılacaktır. Kapı anahtarı, kasa anahtarı, dolap anahtarı, apartman giriş kapısı anahtarı, oda anahtarı, araç anahtarı gibi her türlü anahtar çoğaltma işlemlerinde bize başvurabilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz içinde hızlı ve sorunsuz anahtar çoğaltma işlemi yapıyoruz. Bu işlem teknik olarak her çilingirin yapabileceği çok basit bir işlemdir. Bu yüzden anahtarlarınızı çok uygun fiyatlara çoğaltabilirsiniz. Zaman açısından da kısa olan anahtar çoğaltma işlemi için istediğiniz zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Etiketler

Kartal dortek kapı kiliti Kartal kale kapı kiliti Kartal anahtar yedekleme Kartal kilit değişimi Kartal uzman çilingir Kartal profesyonel çilingir Kartal ucuz çilingir Kartal ahşap kapı Kartal barel montajı Kartal kapı ayarı Kartal Sur kapı kiliti Kartal kapı yayı Kartal Aluminyum kapı kiliti Kartal banka kasası açma Kartal Dorma kilit Kartal kayıp oto anahtar Kartal Yat çilingir Kartal Tekne çilingir Kartal Yat anahtarı Kartal Tekne anahtarı Kartal kumanda pil değişimi Kartal oto çip kopyalama Kartal tuzaksız kilit Kartal tuzaklı kilit Kartal Tahta kapı kiliti Kartal parmak izi kilit Kartal Merkezi kilit Kartal alarm taktırma Kartal rezidans çilingir Kartal yetkili anahtarcı Kartal yetkili çilingir Kartal nöbetçi anahtarcı Kartal nöbetçi çilingir Kartal immobilizer anahtar Kartal hızlı anahtarcı Kartal Pratik Kart sistemi Kartal Hızlı çilingir Kartal yedek anahtar Kartal anahtar yapma Kartal Viro kilit Kartal kırılmaz kilit Kartal Mul-t-lock kilit Kartal 7/24 anahtarcı Kartal 7/24 çilingir Kartal en yakın anahtarcı Kartal acil anahtar servisi Kartal pimapen kapı kiliti Kartal çelik kapı rozeti Kartal çelik kasa açma Kartal yangın sistemi Kartal şifreli kilit Kartal kasa açma Kartal güvenlikli kilit Kartal bagaj açma Kartal demir kapı kiliti Kartal sustalı oto anahtar Kartal göbek değişimi Kartal cam kapı kiliti Kartal Hok kilit Kartal ofis kapı kiliti Kartal alarmlı kilit Kartal Yuma kilit Kartal Dierra kilit Kartal Atra kilit Kartal Mauser kilit Kartal Daf kilit Kartal Keso kilit Kartal Yale kilit Kartal ito kilit Kartal kale kilit Kartal Multlock kilit Kartal emniyet sistemi Kartal otopark kumanda Kartal bariyer kumanda Kartal garaj kumanda Kartal kilit tamiratı Kartal kapı açma servisi Kartal dış kapı kiliti Kartal anahtar çekme Kartal kilit montajı Kartal yangın kiliti Kartal anatar kopyalama Kartal kilit satış Kartal oto kilit açma Kartal araba anahtarcısı Kartal anahtarcıların yerleri Kartal anahtarcıların adresi Kartal anahtarcıların isimleri Kartal anahtarcıların telefonu Kartal çilingirlerin adresi Kartal çilingirin adresi Kartal araba kapısı açma Kartal oto kapı açma Kartal araba kapı açma Kartal kapı topuzu Kartal kapı hidroliği Kartal çelik kapı kiliti Kartal kilit değiştirme Kartal hırsız önlem kiliti Kartal çekmece kiliti Kartal dolap kiliti Kartal Yangın çıkış kapısı kiliti