• 0 554 798 14 06
  • kartalcilingirci@gmail.com

Göster Geç Çilingiri

Göster Geç Çilingiri

Göster geç sistemleri site ve apartman kapılarında tüm elektrikli kapı kilidi sistemlerinde anahtarsız bir şekilde otomatik geçiş yapmaya yarayan sistemlerdir. Bu sistemler klasik anahtar kullanımına alternatif olarak tasarlanan ileri teknoloji bir kilit sistemidir.

Sistemin çalışma mantığı manyetik anahtarların kapıya gösterilmesi ve kapı kilidinin otomatik olarak açılması şeklindedir.  Bu sistemlerde programlama yapılmamış manyetik okuyucularla kapıyı açamazsınız. Bu sistemler pili varken ve bakımı yapılarak uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Geçiş sistemleri konusunda bir sorun yaşarsanız göster geç çilingiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız yeni nesil kilit sistemleri konusunda çağın gereklerine uyum sağlayan ve kendini yetiştirmiş personellerle çalıştığı için her türlü göster geç kilit sistemlerinde sizlere yardımcı olacaktır.

Göster Geç Çilingir Hizmetleri Nelerdir?

Göster geç sistemleri birden fazla anahtar taşımanızın önüne geçen bir sistemdir Bu sistemleri kötü hava şartlarında da kolayca kullanabilirsiniz. Göster geç sistemlerinde verilen hizmetler şöyledir;

  • Göster geç  sistemlerinde kullandığınız manyetik okuyucunun pili bittiğinde bize başvurabilirsiniz. Bu sistemlere ait okuyucularda kolayca yetki verebiliyoruz.
  • Göster geç sisteminde kapılarınızda entegrasyon sorunu varsa ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Ekiplerimiz entegrasyon sorununa karşı sizlere destek olacaktır.
  • Yüksek hafıza kapasiteli sistemler olduğu için kat ve daire sayısı fazla olan binalarda kolayca kullanılabilir.  Göster geç çilingiri hizmetlerimizden kullanıcı tanımlama gibi durumlarda da faydalanabilirsiniz.
  • Bu sistemlerin düzenli olarak bakımının yapılması gerekiyor. Her marka göster geç sisteminde rutin bakım işlemleri konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.
  • Yaptığımız kodlama işlemlerinde kodlaması gerçekleştirilen tüm kapılardan geçiş yetkisi elde edebilirsiniz.

Göstergeç Çilingiri Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Göstergeç sistemleri ileri teknoloji bir kilit sistemleridir.  Yetki verilen kişiler elindeki manyetik okuyucu sayesinde belirtilen kapıdan kolayca geçebilirler. Bu sistemler  konusunda hizmet alırken şu noktalara dikkat etmelisiniz;

  • Göstergeç sistemleri konusunda deneyimli personellerle çalışmalısınız. Ekiplerimiz her marka göstergeç sisteminin bakım ve onarımı konusunda sizlere destek olabilir.
  • Göstergeç sistemlerinin bakımı ve yetkilendirilmesi konusunda gerekli alt yapıya sahip çilingir firmalarıyla çalışmalısınız. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız her türlü göstergeç sistemi alt yapısına ve ekipmanına sahiptir.

Göstergeç Çilingiri Fiyatları

Göstergeç sistemleri insanların hayatını kolaylaştırmak adına kullanılabilen çok etkili bir kilit sistemidir. Bu sistemde kolayca kilitli alana giriş yapabilir anahtar arama derdi olmadan içeri girebilirsiniz. Göstergeç çilingiri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Hizmet bölgelerimiz içinde yaşanan tüm göstergeç sistem sorunlarında sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Çift taraflı geçiş sağlanabilen gösgergeç sistemlerinin bakımları düzenli yapıldığında yüksek daire sayısı olan site ve iş yerlerinde çok işlevsel geçiş sistemleridir. Üstün güvenlik özellikleri sayesinde de yaşam alanlarınızın güvenli yerler haline gelmesini sağlarlar. Göstergeç çilingir hizmetleri konusunda bize başvurmak için her zaman arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat size en yakın ekibimizi hemen yönlendirebiliriz.

Etiketler