• 0 554 798 14 06
  • kartalcilingirci@gmail.com

Kasa Çilingiri

Kasa Çilingiri

Kasalarınızın anahtarlarını kaybetmeniz ya da şifreli kasalarda şifreyi unutmanız durumunda kasa çilingiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde, yazlığınızda ya da apartmanınızda bulunan kasaların kilitleriyle ilgili sorun yaşıyorsanız bize ulaşarak her marka, model ve özellikte kasalarınız için teknik destek alabilirsiniz.

Kasalarınızın anahtarını kaybetmeniz ya da şifrenizi unutmanız durumunda istediğiniz an bizi arayabilirsiniz. Firmamız isizler için çelik kasa açma, para kasası açma, şifreli kasa açma gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Kasalarınızın zarar görmeden açılması ve anahtarlarınızın çoğaltılması gibi tüm konularda bize başvurabilirsiniz.

Küçük ya da büyük her türlü özellikte kasalar için gerekli çilingir hizmetlerini veriyoruz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kasa Çilingiri Hizmeti

Para kasası açma hizmetlerimizin tamamını tecrübeli personellerimizle gerçekleştiriyoruz. Yerli ya da yabancı her türlü kasanın açılması sırasında bizlerden destek alabilirsiniz. Ev ya da ofis tipi kasaları personellerimiz kolayca açabilir. Elektronik şifreli, mekanik şifreli ya da anahtarlı para kasalarını açamadığınızda güvenilir hizmet için bize ulaşabilirsiniz.

Ekiplerimiz kasa çilingir hizmetleri kapsamında kilit açma, kilit değiştirme, anahtar çoğaltma, şifre kırma, şifre değiştirme ve bakım gibi birçok hizmeti vermektedir. Mevcut arızalı ya da problemli kasalarınızın yeniden kullanıma kazandırılması adına tamir işlemleri konusunda da bizlerden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz bu konuda profesyonel bir eğitimden geçmektedir. Kapalı kalan ya da arızalı para kasaları için bizi arayabilirsiniz.

Kasa Çilingiri Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kasa çilingiri hizmeti alırken doğru firmayı seçmelisiniz.  Öncelikle sizlere hizmet verecek personelin yeterli donanıma ve ekipmana sahip olması gerekiyor. Böylece kasanızı zarar vermeden kolayca açabilir. Şimdi kasalarınız için alacağınız hizmette dikkat etmeniz gereken bazı detaylara değinelim;

  • Kurumsal bir firmadan destek alın. Sürekli ulaşabileceğiniz ve size her türlü kasada etkili çözümler sunacak kurumsal firmalarla çalışın.
  • Kasa çilingiri hizmeti alacağınız firma görevlisi sizlere kasa sorunlarınız hakkında tüm soruları sormalıdır. Ayrıca yanında gelirken doğru ekipmanları getirmeli ve sorununuzu kısa süre içinde çözmelidir.

Firmamıza kasa çilingiri hizmetleri konusunda istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Kasa Çilingiri Fiyat Tarifesi

Kasa çilingiri fiyat tarifesi hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet konusunda detaylı bilgi vererek kasalarınızın açılmasını isteyebilirsiniz.  Altın, para, döviz, değerli eşya, mücevherat gibi birçok ürünü güvenli bir şekilde sakladığınız kasalarınızın anahtarını kaybedebilir ve uzun süre sonunda şifresini unutabilirsiniz. Bu durumda mutlaka kasa çilingiri hizmeti almalısınız.

Hizmet bölgelerimizde adresinize istediğiniz an gelerek kasalarınızın kilitlerini açma ve şifrelerini kırma konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Gelen görevliye mutlaka kasayı açtırma yetkiniz olduğunu gösteren bir belge ibraz ediniz. Vergi levhası,  tapu belgesi, kimlik fotokopisi, kira kontratı ya da karakol yazısı gibi belgeler yeterli olmaktadır. Profesyonel kasa çilingirlik hizmetleri için hemen bize ulaşabilirsiniz.