• 0 554 798 14 06
  • kartalcilingirci@gmail.com

Oto Çilingiri

Oto Çilingiri

Günlük hayatımız içinde araçlarımızın anahtarını kaybedebilir. Bunun dışında araçlarımızın kapılarını açamadığımız durumlar olabilir. Bu durumda bir oto çilingiri çağırmaya ihtiyaç duyarız. Çilingir daha önceki zamanlarda sadece evler ve ofisler için kapı açma hizmeti verirken günümüzde araçların kilitlerine yönelik de çalışmaktadır.

Hizmet bölgelerimiz içinde günün her anı kesintisiz oto çilingiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekiplerimiz her marka ve modelde araca ait kilit sistemini sorunsuz bir şekilde açabilmektedir.  Aracınızın anahtarı kaybolduysa ya da anahtarınızı çaldırdıysanız özel cihazlarla kodlama işlemi yapılarak yeni anahtar yapılabilir. Kapı açma işlemi sonrasında yeni yapılan anahtarlarla kapı kilitleriniz açılabilir. Bu işlem sonunda eski kilitleriniz kullanılamaz hale gelir. Immobilizer anahtar teknolojisi sayesinde  oto hırsızlarına karşı gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Oto Çilingiri Hizmetleri Nelerdir?

Oto çilingiri hizmeti aracının içinde anahtarını unutmuş olan, anahtarlarını kaybeden ya da kıran kişilere özel olarak verdiğimiz bir hizmettir. Araç kilitleriyle ilgili çeşitli sorunlar herkes yaşayabilir. Bu yüzden de oto çilingiri hizmetlerimizden yararlanmak isteyebilirsiniz. Sizler için profesyonel oto çilingiri hizmetleri veriyoruz.

Oto çilingiri hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Anahtarlarınızın suya düşmesi durumunda gerekli tamir işlemlerini yapıyoruz.
  • Anahtarlarınızda immobilizer  güvenlik sistemlerinde yaşanan arızaları çözüyoruz.
  • Araç kumanda kartına yönelik sorunlarınızda gerekli çalışmaları yapıyoruz.
  • Araç anahtarlarınızın sustalı bölümleri kırıldıysa bize başvurabilirsiniz.
  • Kumanda piliniz bittiyse ya da olması gerekenden daha kısa sürede bitiyorsa bize ulaşabilirsiniz.

Aracınızın başındaysanız ve ne sebeple olursa olsun kilidi açamıyorsanız markası, modeli ve kilit türü ne olursa olsun bize ulaşabilirsiniz.  Sizlere oto çilingiri olarak 7 gün 24 saat profesyonel hizmet veriyoruz.

Oto Çilingiri Nasıl Çalışır?

Oto çilingiri çalışma sistemi, sorun yaşadığınızda aracınızın başına çağırmanız şeklinde olur. Aracınızın başındaysanız ve kapılarınızı açamıyorsanız hemen iletişim kanalları üzerinden bize ulaşın ve kapı kilitlerinizi hemen açalım.

Aracınızın kapısını açtıracaksanız en önemli bilmeniz gereken detay araç ruhsatının yanınızda olmasıdır. Oto çilingirleri hizmet verirken araç ruhsat sahibinin de araç başında olmasını ister.  Araç ruhsatının sahibi araç başında değilse hiçbir şekilde işlem yapılmamaktadır. Araç yedek anahtarı yaptırma, oto çilingir hizmeti, kumanda pili değiştirme, anahtar kabı değiştirme ve arızalı kumanda tamiri gibi konularda sizlere yardımcı oluyoruz.

Oto Çilingiri Fiyatları

Oto çilingiri fiyatları konusunda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet, aracınızın markası ve modeli, kilit türü gibi birçok etmen fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Profesyonel şekilde aracınızın kilit sistemlerine zarar vermeden her türlü oto çilingir hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Hizmet bölgelerimiz içinde araçlarınızın kilitleri konusunda bizlerden destek almak istiyorsanız hemen ulaşabilirsiniz.  Günün her anı destek taleplerinizde en yakın ekibimizi size yönlendiriyor ve sorunlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz. Firmamız tüm oto çilingirlik hizmetlerini profesyonel kadrosuyla gerçekleştirebilmektedir.

Etiketler